Dezinfekčné veže na ruky ponúkame na predaj aj prenájom. Pre bližšie informácie ohľadom ceny potrebujeme vedieť Vašu presnú požiadavku. V prípade záujmu nás, prosím, neváhajte kontaktovať.

Každý z dávkovačov má objem 500 ml. 

Naše dezinfekčné veže na ruky sú oceľové. Všetky sú vhodné do interiéru aj exteriéru. V ponuke nájdete aj pozinkovanú dezinfekčnú vežu, ktorá je špeciálne upravená aj do extrémnych podmienok, vybavená napríklad aj strieškou proti dažďu. Je vhodná do interiéru, ale najmä do exteriéru. 

Aktuálne máme v ponuke dezinfekčné veže v čiernom a bielom prevedení. Ak máte špeciálnu požiadavku na farbu, neváhajte nás kontaktovať, preberieme možnosti.

Celková cena prenájmu záleží od dvoch faktoroch: 
od dĺžky prenájmu, ktorý  môže byť krátkodobý (1-5 dní) alebo dlhodobý (mesiac a viac) a od miesta určenia. Na základe týchto informácii vypočítame cenu prenájmu.

V cene prenájmu je zarátaný dovoz na miesto určenia, inštalácia toalety, jej príprava pozostávajúca z dodania chemikálií, toaletného papiera a voňavky. Po ukončení prenájmu konečné čistenie a následný odvoz.

Servis mobilnej toalety obsahuje: vyčistenie toalety systémom wap, z vonku aj z vnútra, vyprázdnenie obsahu suda, dodanie chemikálií do suda, parfúmovanie a dodanie toaletného papiera.

Áno zabezpečujeme. Máme rôzne tipy áut, ktorými vykonáme prevoz prenajatého oplotenia. Ak máte záujem aj o inštaláciu oplotenia, zabezpečíme ju našimi vyškolenými pracovníkmi.